Menderes Belediyesi, Belediye Başkanı V. Erkan Özkan’ın talimatıyla araç filosuna 10 yeni çöp kamyonu ekledi. Bu yeni araçlarla birlikte toplam çöp kamyonu sayısı 19’a çıkarıldı ve ilçede daha etkin bir hizmet sağlanması hedefleniyor. Ayrıca, taşeron firmadan kiralama yönteminin azalmasıyla birlikte belediye bütçesine de büyük katkı sağlandı. Menderes Belediye Başkanı, ilçenin ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmet kalitesini artırmak için araç filosunu güçlendirmeye devam edeceklerini belirtti.