Şanlıurfa’da Korkunç Olay: Hamile Eşini Büyü Yüzünden Katletti

Şanlıurfa’da 5 aylık hamile olan Fidda Uzun isimli kadın, gece saatlerinde evinde tüfekle öldürülmüş olarak bulundu. Hayatını kaybeden talihsiz kadının kocası Ahmet Uzun, ilk önce silah temizlerken yanlışlıkla öldürdüğünü söyledi ancak sonrasında cinayeti büyü nedeniyle işlediğini itiraf etti.

Şanlıurfa’da olay, önceki gece geç saatlerde Akçakele’nin Çömlekçi Mahallesi´nde meydana geldi. Uzun ailesinin evinden silah sesi geldiğini duyan mahalleli, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi´ne bildirdi. Yapılan incelemede hamile kadının hayatını kaybettiği belirlendi. Fidda Uzun’un cenazesi otopsi için morga kaldırılırken, eşi Ahmet Uzun ise jandarma ekiplerince evin arka bahçesinde suç aleti tüfekle birlikte yakalanarak, gözaltına alındı.

İlçe Jandarma Komutanlığı´na götürülen Uzun´un, temizlediği tüfeğini asmak istediği sırada kazayla ateş alması sonucu olayın yaşandığını ileri sürdü. Adem Uzun, hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayın gece geç saatlerde gerçekleşmiş olmasından şüphelenen jandarma ekiplerinin sorguladığı Ahmet Uzun, eşine ve kendisine büyü yapıldığını düşündüğü için öldürdüğünü itiraf etti.

1 yıl önce eşiyle severek evlendiğini belirten Ahmet Uzun, “Eşim ile evin dışında olduğumuz zamanlarda çok iyiydik. Aramızda hiçbir sorun yaşamıyorduk. Eve girdiğimiz zaman huzurumuz kaçıyor ve sürekli kavga ediyorduk. Son günlerde evde çok sayıda muska ve Arapça yazılı kağıt parçaları vardı. Bize büyü yapılmıştı. Olay gecesi uyurken, yanımda yatan eşimi canavar gibi gördüm ve beni öldüreceği düşüncesiyle ateş ederek öldürdüm” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x